ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ ΣΥΛΛΌΓΟΥ ΓΟΝΈΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΌΝΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΙΑΣΜΌ.

Την Παρασκευή 11 Σεπτεμβρίου 2015 και ώρα 9:30  θα γίνει ο καθιερωμένος αγιασμός στο σχολείο μας που σηματοδοτεί και την έναρξη του νέου σχολικού έτους 2015 – 2016.

Το  προσωρινό Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας εύχεται σε όλους, μαθητές-εκπαιδευτικούς-γονείς

ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ                                                        που, για να είναι “καλή”, προαπαιτούμενα είναι: η συσπείρωση όλων των γονιών, γύρω από το Σύλλογό μας, η εγρήγορση, η μαχητικότητα και η αλλαγή στάσης του καθενός από εμάς απέναντι στα κοινά προβλήματα

Ευχόμαστε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ να πετύχουμε το maximum των διεκδικήσεων μας για καλύτερη Παιδεία κι ένα καλύτερο “αύριο” στα παιδιά μας, στα παιδιά όλης της χώρας.

Θα ήταν τιμή μας , όσους από τους  γονείς και κηδεμόνες  του σχολείου μας θα μπορέσουν να παρευρεθούν και να παρακολουθήσουν την αυριανή  τελετή  αγιασμού και μετά να περάσουν από το γραφείο του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων για μια γνωριμία με το  προσωρινό Δ.Σ..

Καλή σχολική χρονιά σε όλους μας !!!!!