Αριστούχοι Γ τάξης Γυμνασίου

Σχολικό Έτος 2013-2014

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Τμήμα
1 ΜΙΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ1
2 ΚΑΠΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Γ1
3 ΓΚΟΓΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ1
4 ΑΠΡΑΣΙΔΟΥ ΑΝΘΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ1
5 ΔΕΛΑΒΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ Γ1
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΚΑΛΚΑΝΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΝΕΦΕΛΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ2
2 ΚΕΡΑΜΙΔΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ2
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ3
2 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ3
3 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΛΑΖΑΡΟΣ Γ3
4 ΣΑΛΠΙΣΤΗ ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ3
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΤΣΟΥΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ4
2 ΤΣΟΥΛΙΑΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ4
3 ΤΣΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ4
4 ΤΣΕΛΕΜΠΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ4
5 ΤΕΛΙΟΓΛΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ4

Αριστούχοι Β τάξης Γυμνασίου

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΘΙΜΟΣ Β1
2 ΔΡΑΝΤΖΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ Β1
3 ΖΑΒΑΝΤΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β1
4 ΖΟΥΝΤΣΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Β1
5 ΚΕΣΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β1
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β2
2 ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β2
3 ΜΠΕΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Β2
4 ΤΖΗΜΑΠΙΤΗΣ  ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β2
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Β2
6 ΠΡΟΒΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β2
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β2
8 ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β2
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Β3
2 ΧΑΤΖΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β3
3 ΠΑΡΟΤΣΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ Β3
4 ΤΣΙΡΙΠΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β3
5 ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β3
6 ΤΣΕΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Β3
7 ΧΑΡΕΛΑ ΑΝΝΑ  ΜΑΡΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Β3
8 ΜΠΑΡΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Β3
9 ΤΣΑΪΡΙΔΟΥ ΣΟΥΜΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β3

Αριστούχοι Α τάξης Γυμνασίου

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Τμήμα
1 ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α1
2 ΓΡΑΜΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α1
3 ΚΑΜΠΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α1
4 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΦΙΛΟΣ Α1
5 ΓΚΙΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α1
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΑΥΙΔ Α2
2 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ Α2
3 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α2
4 ΣΒΑΡΤΣ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΘΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α2
5 ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΑΒΒΑΣ Α2
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α3
2 ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ Α3
3 ΖΩΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α3
4 ΖΑΠΟΥΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α3
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α4
2 ΧΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α4

ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΕΥΡΙΠΙΔΗ

ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΔΑΥΡΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2009-2010

ΜΕΡΟΣ Ι

Μέρος ΙΙ
ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
ΘΕΜΑ:
ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΜΕ ΤΗΝ… «ΕΛΕΝΗ» ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΠΙΔΑΥΡΟ.
ΥΠΕΥΘ.ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΕΣ: ΚΟΣΜΙΔΟΥ Φ, ΚΟΥΡΟΥ Κ., ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΟΥ Φ.
ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
ΕΛΕΝΗ : Κουκιώτη Παρασκευή
ΜΕΝΕΛΑΟΣ : Βασιλειάδης Κώστας
ΘΕΟΚΛΥΜΕΝΟΣ : Γρηγοριάδης Αλέξανδρος
ΑΓΓΕΛΙΑΦΟΡΟΣ : Εξίζογλου Γεώργιος
ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ: Φιλιππίδης Γιώργος, Κυριαζής Κώστας
ΑΦΗΓΗΤΡΙΕΣ : Κωσταντινίδου Ροδάνα , Ντακούλα Ελένη
ΧΟΡΟΣ : Μανωλούλη Λίζα, Τσερκεζίδου Αγάπη, Παναγιωτίδου Τριάδα, Γκοτζαμάνη Καλλιόπη, Αρναουτογλου Αναστασία, Σαμαρά Αθηνά, Αλιμπούμπα Δήμητρα, Σπανού Ειρήνη, Μανωλούλη Εύη, Καμανατζή Κωνσταντίνα, Μαυροπούλου Νίνα, Κεραμιδιώτη Παρασκευή.

Πατέρας: Λουκίδης Φώτης

Γιος:  Μαχαιρίδης Γιάννης

ΑΟΙΔΟΙ

ΛΥΡΑ, ΝΤΑΟΥΛΙ : Καπίδης Γιάννης , Τσοποζίδης Νίκος ΝΤΕΦΙ: Μπαξεβανίδου Φρίντα
ΣΚΗΝΙΚΑ-ΚΟΣΤΟΥΜΙΑ : Κοσμίδου Φ, Κούρου Κ, Αμβροσιάδου Φ.
ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ ΚΕΙΜΕΝΟΥ : Κούρου Κ., Κουβά Α., Κοσμίδου Φ.
ΣΚΗΝΟΓΡΑΦΙΑ – ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ – ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΗ : Νικόπουλος Γιώργος, Κοσμίδου Φ.