Αριστούχοι κατά το Σχολικό Έτος 2018-19

Τάξη Εγγραφής: Γ
Παράσταση Υπολογισμού Μέσου Όρου: Γ.Μ.Ο.
Τιμές Κριτηρίων Μέσου Όρου: Από 18,5 έως 20
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΑΤΜΑΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΜΕΧΤΧΙΛΝΤ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – ΙΩΑΝΝΑ ΔΑΥΙΔ
3 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΓΑΛΗΝΗ ΑΝΔΡΕΑΣ
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
5 ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
6 ΣΑΦΡΟΝΟΒΑ ΜΑΡΙΑ ΝΤΕΝΙΣ
7 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΛΑΖΑΡΟΣ
8 ΤΡΙΜΜΗ ΑΡΓΥΡΩ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9 ΜΙΧΑΗΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
10 ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΛΑΖΑΡΟΣ
11 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
14 ΤΣΙΝΤΖΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΤΡΟΣ
16 ΛΟΪΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17 ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
18 ΤΖΙΟΥΜΕΡΚΑ ΒΑΪΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
19 ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΟΥ ΜΑΡΘΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
20 ΜΑΧΑΙΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
Τάξη Εγγραφής: Β
Παράσταση Υπολογισμού Μέσου Όρου: Γ.Μ.Ο.
Τιμές Κριτηρίων Μέσου Όρου: Από 18,5 έως 20
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΤΣΙΡΚΟΥ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΒΒΑΣ
3 ΜΠΙΚΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΛΙΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΛΙΟΝΤΑ ΖΑΛΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
7 ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΠΑΠΑ ΔΑΦΝΗ ΦΩΤΙΟΣ
9 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΑΒΒΑΣ
10 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11 ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12 ΚΑΡΑΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
13 ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ ΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14 ΑΔΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
16 ΠΑΝΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
17 ΣΑΪΔΕ ΕΥΑΓΕΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
18 ΑΛΜΠΑΝΗ ΣΜΑΡΩ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
19 ΧΑΪΔΑΛΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
20 ΤΡΟΥΜΠΑΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21 ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
23 ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
24 ΓΚΙΩΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
25 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
26 ΚΥΡΙΑΖΗ ΖΩΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
27 ΤΟΥΛΙΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
28 ΚΕΖΑΝΤΖΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
29 ΚΥΠΑΡΙΣΣΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
30 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τάξη Εγγραφής: Α
Παράσταση Υπολογισμού Μέσου Όρου: Γ.Μ.Ο.
Τιμές Κριτηρίων Μέσου Όρου: Από 18,5 έως 20
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 ΣΑΜΑΚΟΒΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
5 ΜΑΡΩΝΙΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
6 ΣΟΥΓΛΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
7 ΜΠΕΪΟΓΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
8 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΥΛΟΣ
10 ΚΑΡΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
11 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΗΛΙΑΣ
12 ΤΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΗΛΙΑΣ
13 ΔΑΛΑΚΑ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
14 ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
15 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
16 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17 ΒΟΥΡΝΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
18 ΓΚΙΟΚΜΕΜΑ ΣΠΥΡΕΗ ΑΝΤΡΙΑΝ
19 ΚΑΡΑΦΟΥΣΙΑ ΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
20 ΠΑΧΟΥΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΥΛΟΣ
21 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22 ΠΑΝΤΟΥΛΗ ΞΑΝΘΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
23 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
24 ΤΣΑΚΙΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
25 ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
26 ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
27 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
28 ΧΑΤΖΗΠΑΣΧΑΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
29 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΗΛΙΑΣ
30 ΔΟΥΒΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΩΜΑΣ

Κατασκευές των μαθητών στο Μάθημα της Τεχνολογίας κατά το Σχολικό έτος 2018-2019

Κατασκευές των μαθητών στο Μάθημα της Τεχνολογίας(Ατομικές και Ομαδικές εργασίες) κατά το Σχολικό έτος 2018-2019