Εκλογές για την ανάδειξη Διοικητικού Συμβουλίου του συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων.

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

σας προσκαλούμε στην Πρώτη Γενική Συνέλευση του νεοσύστατου Συλλόγου του Γυμνασίου Περίστασης , η οποία θα γίνει την Τετάρτη 30 Σεπτεμβρίου 2015 και ώρα 18.00μμ στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του σχολείου, με θέμα:

«Εκλογές για την ανάδειξη Διοικητικού Συμβουλίου»

Εάν δεν υπάρχει απαρτία η Γενική Συνέλευση θα επαναληφθεί την  Τετάρτη 6 Οκτωβρίου και ώρα 18:00μ.μ.

Διευκρινίζεται, ότι όσοι γονείς δεν είναι ακόμη μέλη ( μέλος γίνεσαι όταν   έχετε πληρώσει την συνδρομή σας στον σύλλογο κατά την ημέρα εγγραφής του παιδιού σας στο σχολείο ), διαφορετικά όσοι δεν έχουν πληρώσει την συνδρομή μπορούν να εγγραφούν στο Σύλλογο την ημέρα των εκλογών και ακολούθως να ασκήσουν το εκλογικό τους δικαίωμα.

Η παρουσία όλων των γονέων στη Γενική Συνέλευση είναι απολύτως απαραίτητη.

Με εκτίμηση,

Το προσωρινό Δ.Σ.